INFORMACJA O PŁATNOŚCI

Za towary można płacić kartą kredytowąkartą debetową lub za pośrednictwem systemu PayPal i Przwlewy24.

Akceptujemy większość kart płatniczych, w tym: VisaMasterCardMaestroVisa Electron i American Express. Płatności należy dokonać w walucie wskazanej w zamówieniu przed jego przesłaniem.

W przypadku płatności kartą kredytową lub debetową, w momencie składania zamówienia należy podać dane karty. Rachunek karty kredytowej lub debetowej zostanie obciążony kwotą odpowiadającą łącznej wartości zamówienia w momencie wysyłki zamówienia. Zamówienie nie zostanie przyjęte, a towar nie zostanie wysłany do momentu autoryzacji karty kredytowej lub debetowej przez jej wydawcę, w celu jej użycia do dokonania danej płatności. W razie braku autoryzacji sklep poinformuje o tym zamawiającego. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji tożsamości posiadacza karty kredytowej lub debetowej poprzez zażądanie przedstawienia odpowiednich dokumentów.

Dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć stronę internetową The North Face i zapobiegać oszustwom. Wszystkie transakcje kartą kredytową lub debetową dokonywane na tej stronie internetowej są przetwarzane przez    grupę Worldpay (UK) Limited i należące do niej spółki . Grupa ta prowadzi bezpieczną bramkę internetową i odpowiada za przechowywanie oraz obsługę danych dotyczących płatności w bezpiecznym środowisku. Uwaga: w każdej chwili i według własnego uznania możemy ograniczyć wysyłkę do określonych krajów w przypadku stwierdzenia, że występuje w nich zbyt duże ryzyko oszustwa.

W przypadku płatności za pośrednictwem systemu  PayPal należy zalogować się na swoje konto przy użyciu adresu e-mail i hasła w celu potwierdzenia płatności.

Towary wysyłane są po otrzymaniu płatności. W przypadku nieotrzymania środków w ciągu 30 dni od daty zamówienia zamówienie zostaje anulowane.

Towary wysyłane są na adres dostawy podany w potwierdzeniu zamówienia. Dokumenty mogą jednak zostać wysłane jedynie e-mailem na adres e-mail podany w momencie składania zamówienia.