The North Face

NEVER STOP
EXPLORING

ODKRYJ WIĘCEJ

KURTKI DLA NOWYCH ODKRYWCÓW

Przygotuj się, by ruszyć w każdej chwili.

The North Face

Kurtki ThermoBall™

Lekkie, uniwersalne i łatwe do spakowania. ThermoBall™ to kurtka stworzona na życie w drodze, gdy najbardziej liczy się swoboda ruchów.

The North Face

Kurtki Apex Flex

W kurtce Apex Flex stawisz czoła najgorszej pogodzie. Kurtki te chronią przed deszczem i utrzymują ciepło, zarówno w górach jak i w miejskiej dżungli.

The North Face

Kurtki Nuptse

Zainspirowana naszym kultowym modelem zaprojektowanym w 1996 roku, wyposażonym w przełomową konstrukcję z przeszytymi komorami, nasza nowa kurtka z wypełnieniem z gęsiego puchu 700 fill jest udoskonaloną repliką oryginalnej wersji.

03 The North Face The North Face

Uosobienie eksploracji na całym świecie #NeverStopExploring

Nasza zróżnicowana ekipa poszukiwaczy przygód, której celem jest pozostawienie śladu na świecie poprzez odkrywanie.

The North Face The North Face
Okiem
@OkiemOfficial
Jako pianista i kompozytor Okiem łączy pianino i syntetyzatory z instrumentami orkiestrowymi, tworząc swoje charakterystyczne, „kinowo-klasyczne” brzmienie, które zachwyca publiczność na całym świecie i buduje renomę muzycznego fenomenu Okiema.
The North Face The North Face
German Adventurer
@germanadventurer
Niemiecki poszukiwacz przygód to Thomas, fotograf wiedziony ciągłym pragnieniem odkrywania nowych zakątków globu. Za pośrednictwem swoich zdjęć Thomas zabiera odbiorców w podróż, motywując wielu do udania się w miejsca, do których nigdy by się nie wybrali.
The North Face
Marie Mouroum
@marie.mouroum
Berlińska kaskaderka Marie Mouroum pasjonuje się sztukami walki i aktorstwem. Role w kinowych hitach „Czarna Pantera” i „Avengers: Wojna bez granic” pomogły jej ugruntować karierę, która codziennie testuje jej psychiczne i fizyczne granice.
The North Face The North Face The North Face
Sophie Everard
@sophiemadtolive
Sophie, pomysłodawczyni projektów „Mad to Live” i „Mad to Live Retreats” dokumentuje wszystkie swoje kreatywne, sportowe i odkrywcze przedsięwzięcia, inspirując niezliczonych odbiorców do poszukiwania codziennych przygód.