Wspinaczka górska

Znajdź wszystko, czego potrzebujesz na następną przygodę w górach, od porad dotyczących sprzętu po inspirujące historie sportowców.

Wyprawa na
Nanga Parbat

Poznaj produkty dla Ciebie

Wyprawa na
Nanga Parbat

Poznaj produkty dla Ciebie

Poznaj alpinistę
Hervé Barmasse'a

Dowiedz się więcej

Przedstawiamy najbardziej zaawansowany
technicznie system odzieży alpinistycznej na świecie

OBEJRZYJ FILM

Poznaj technologie

Innowacyjna konstrukcja przegrodowa minimalizuje ciężar i maksymalizuje izolację cieplną, wykorzystując wypełnienie puchem ProDown™ 1000 cuin odznaczające się wyjątkową lekkością i sprężystością.

Najbardziej zaawansowana na świecie technologia oddychającej i wodoodpornej odzieży wierzchniej. Po raz pierwszy w historii opracowaliśmy wodoodporną membranę, która przepuszcza powietrze.

Rewolucyjna oddychająca konstrukcja łączy materiał wierzchni o wysokiej przepuszczalności powietrza z puchoszczelnymi przegrodami, zapewniając oddychające ciepło podczas intensywnej aktywności.

Ta przełomowa technologia wykorzystuje pętelkową konstrukcję tkaniny, która optymalizuje wagę i termoregulację, zapewniając komfort przez cały dzień.

Zaawansowana warstwa podstawowa na bazie przędzy, które aktywnie odprowadzają wilgoć ze skóry na zewnątrz ubrania.

Athlete Tested.
Expedition Proven.

Athlete Tested. Expedition Proven.

Bebsi Vigl

Hervé Barmasse

Hervé, urodzony w cieniu Matterhornu w rodzinie alpinistów, jest jednym z najbardziej utalentowanych i poważanych alpinistów na świecie. Jego siłą napędową jest pragnienie odkrywania miejsc, do których nikt wcześniej nie dotarł i determinacja, by badać granice tego, co możliwe.

Babsi Vigl jest alpinistką, pisarką i członkinią Austrian Expedition Team. Od czasu wejścia na Cerro Torre w Patagonii w 2020 roku napisała wiele o swojej podróży na szczyt jako alpinistka i jako kobieta.

OBEJRZYJ FILM

Odkryj ekspedycję Trans-Antarctica Expedition

Każda podróż jest przełomowa.
W 1990 roku firma The North Face wysłała międzynarodowy zespół odkrywców na pierwszą wyprawę psim zaprzęgiem przez Antarktydę – był to niezwykły wyczyn fizyczny na dystansie 4000 wymagających mil.
Ich misją było badanie zmian klimatycznych i zwrócenie uwagi na zagrożone środowisko naturalne Antarktydy. Ich wsparciem był partner zaprojektowany tak, aby sprostać wyzwaniom najzimniejszego kontynentu. Stanowił granicę między porażką a chwałą. Symbol jedności, który zjednoczył cały świat.