dowiedz się więcej

Black Friday zbliża
się wielkimi krokami

Oferta będzie dostępna od piątku, 29 listopada 2024 r.

W międzyczasie sprawdź nasze najnowsze produkty

Poznaj nasze nowości

Wyprzedaż The North Face® na Black Friday powróci 29 listopada 2024 roku!

Podczas największej wyprzedaży z okazji Black Friday w historii naszej marki będziemy oferować rabaty na szeroką gamę odzieży i obuwia dla mężczyzn, kobiet i dzieci, a także świetne promocje plecaków, odzieży outdoorowej, sprzętu kempingowego i odzieży lifestyle'owej.

Jak najlepiej wykorzystać Czarny Piątek

Szukasz najlepszych promocji z okazji Black Friday? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek:

Nasze najpopularniejsze promocje z okazji Black Friday szybko się wyprzedają, dlatego najlepiej się pospieszyć.

Zrób listę potrzebnych rzeczy, aby zaoszczędzić czas podczas zakupów.

Wykorzystaj Black Friday do zrobienia wczesnych zakupów bożonarodzeniowych – w ten sposób oszczędzisz sobie stresu bliżej świąt!

Oferujemy darmową standardową wysyłkę i zwrot wszystkich zamówień, więc jeśli artykuły zamówione na wyprzedaży z okazji Black Friday nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni.

Kulisy Black Friday

Black Friday, nazwany tak ze względu na liczbę amerykańskich pracowników biorących dzień wolny po Święcie Dziękczynienia, stał się fenomenem handlu detalicznego w USA i Europie. W ten dzień konsumenci mogą liczyć na świetne okazje i rekordowe wyprzedaże.

Never stop exploring

The North Face® to marka outdoorowa, której sednem jest eksploracja. Słynie z wytrzymałej odzieży wykorzystującej najnowocześniejsze technologie, która zyskała kultowy status zarówno w górach, jak i w mieście.