My podejmujemy działania. A Ty?​

Nasi sportowcy podejmują działania, aby dać nadzieję. Jednoczą się w walce ze zmianami klimatu, wywierając presję na światowych przywódców, by zobowiązali się do realizacji wspólnych celów COP26.

Czat na żywo:
Xavier De Le Rue​

Nasi sportowcy zabierają
głos podczas COP26.

Plan działania
na COP26

W COP26 biorą udział przywódcy 197 krajów, którzy chcą się zjednoczyć w walce ze zmianami klimatu. Przyspieszenie działań na rzecz realizacji celów porozumienia paryskiego i Ramowej konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu jest najważniejszym punktem programu.

Wyznaczanie kierunków

Nasi sportowcy angażują się w walkę przeciwko zmianom klimatu.
Wzywają światowych przywódców do odważnych działań podczas COP26.​

Ochrona naszej planety

Wiemy, że nie jesteśmy doskonali, ale podejmujemy działania mające na celu ochronę naszej planety i dążymy do osiągnięcia naszych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Zależy nam na tworzeniu produktów o najlepszych parametrach, a jednocześnie staramy się zmniejszyć nasz wpływ na miejsca, które eksplorujemy.

Zrównoważone cele

Postawiliśmy sobie ambitny cel, aby wszystkie nasze produkty były wykonane z tkanin pochodzących z recyklingu, regenerowanych, organicznych lub odpowiedzialnie pozyskiwanych tkanin odnawialnych.

Dajemy produktom drugie życie

Naszym celem jest opracowanie systemów obiegowych, które pozwolą na recykling wcześniej posiadanej odzieży i ponowne wykorzystanie surowców, tak aby nie trafiały one do strumieni odpadów.

Nasze inicjatywy zostały już wdrożone, natomiast pierwsze produkty zaprojektowane z myślą o obiegu zamkniętym pojawią się na rynku w 2022 roku.

Opakowanie dobre z natury

Naszym celem jest wyeliminowanie plastikowych opakowań jednorazowych do 2025 roku. Pracujemy nad zmniejszeniem liczby pozostałych opakowań produktów i projektujemy opakowania, które w większym stopniu nadają się do recyklingu.

Do produkcji etykiet produktowych i kartonowych pudełek wysyłkowych używamy wyłącznie materiałów pochodzących z recyklingu.

Pozostawianie mniejszych śladów

Jesteśmy zaangażowani we współpracę z naszymi dostawcami, aby pomóc również i im zmniejszyć ich wpływ na środowisko. Współpracujemy ponadto z detalistami, którzy podzielają naszą misję i nasze wartości.

Wspólnie podejmujemy działania, aby dać nadzieję.