technology hubPowrót do strony głównej
alt

Nasza najbardziej zaawansowana oddychająca i wodoodporna technologia odzieży wierzchniej.Nasza najbardziej zaawansowana oddychająca i wodoodporna technologia odzieży wierzchniej.

learn more
alt

Uszczelnione szwy zapewniają maksymalną ochronę, wydajność i komfort.Uszczelnione szwy zapewniają maksymalną ochronę, wydajność i komfort.

learn more
alt

Zaprojektowana, aby ograniczyć skutki wychłodzenia przez wiatr i zapewnić komfort.Zaprojektowana, aby ograniczyć skutki wychłodzenia przez wiatr i zapewnić komfort.

learn more
alt

Zaprojektowana, aby zapewnić trwałą powłokę chroniącą przed wilgocią.Zaprojektowana, aby zapewnić trwałą powłokę chroniącą przed wilgocią.

learn more
alt

Najlepszy stosunek ciepła do wagi występujący w przyrodzie.Najlepszy stosunek ciepła do wagi występujący w przyrodzie.

learn more
alt

Zaawansowana wydajność termiczna w ekstremalnych warunkach.Zaawansowana wydajność termiczna w ekstremalnych warunkach.

learn more
alt

Nasza technologia naturalnej i syntetycznej ociepliny o właściwościach termoregulacyjnych.Nasza technologia naturalnej i syntetycznej ociepliny o właściwościach termoregulacyjnych.

learn more
alt

Syntetyczna ocieplina zapewniająca trwałe i lekkie ciepło w skompresowanym formacie.Syntetyczna ocieplina zapewniająca trwałe i lekkie ciepło w skompresowanym formacie.

learn more
alt

Rewolucyjna, lekka technologia zatrzymywania ciepła.Rewolucyjna, lekka technologia zatrzymywania ciepła.

learn more
alt

Nasza przełomowa technologia izolacji i wentylacji.Nasza przełomowa technologia izolacji i wentylacji.

learn more
alt

Nasza wysokiej jakości dzianina odprowadzająca wilgoć bezpośrednio ze skóry Nasza wysokiej jakości dzianina odprowadzająca wilgoć bezpośrednio ze skóry

learn more
alt

Technologia szybkoschnącego i odprowadzającego pot materiałuTechnologia szybkoschnącego i odprowadzającego pot materiału

learn more
alt

Optymalna stabilność. Lepsza amortyzacja. Technologia VECTIV™. Z myślą o szybkości i komforcie na każdym szlaku.Optymalna stabilność. Lepsza amortyzacja. Technologia VECTIV™. Z myślą o szybkości i komforcie na każdym szlaku.

learn more
alt

Wydajne technologie, które pomogą Ci iść dalej.Wydajne technologie, które pomogą Ci iść dalej.

learn more
alt

Stworzona z myślą o komforcie

Technologia lekkich, odprowadzających wilgoć i chłodzących materiałów.


INFORMACJE O
TECHNOLOGII

Technologia mikropolaru Polartec® odznacza się unikalną sprężystą strukturą, która zapewnia oddychalność i ciepło. Lekkie materiały oferują doskonałe parametry w zakresie odprowadzania wilgoci, chłodzenia i izolacji.

Szybkoschnąca przędza poliestrowa klasy premium odpycha wilgoć, a sprężysta struktura tworzy termiczne kieszenie powietrzne, które zatrzymują ciepło i zapewniają optymalną oddychalność.

ZaletyZalety

alt

Wyjątkowy komfort

alt

Oddychalność

alt

Krótki czas schnięcia

alt

Materiały z recyklingu

alt

Odporność na mechacenie

alt

Rewolucyjne rozwiązania

Od czasu wynalezienia nowoczesnego polaru syntetycznego w 1981 roku firma Polartec skutecznie rozwiązuje problemy i posuwa naprzód dziedzinę nauki zajmującą się technologią materiałów.

Wspólnie z The North Face Polartec wprowadza zrównoważone procesy produkcyjne, pomagając nam iść w kierunku wykorzystania materiałów odnawialnych i pochodzących z recyklingu.


Odkryj nasze produkty Polartec

W produktach The North Face występują dwie różne tkaniny Polartec: Polartec Power Grid i Polartec Fleece.

Polartec Power Grid

alt

Power Grid™ to minimalistyczne wzornictwo, które maksymalizuje funkcjonalność materiału i odkrywa na nowo możliwości w zakresie izolacji cieplnej.

alt

Polartec Fleece

alt

Polar syntetyczny Polartec® to niezawodna, uniwersalna tkanina, dostępna w gramaturach 100 i 200.

alt