technology hubPowrót do strony głównej
alt

Nasza najbardziej zaawansowana oddychająca i wodoodporna technologia odzieży wierzchniej.Nasza najbardziej zaawansowana oddychająca i wodoodporna technologia odzieży wierzchniej.

learn more
alt

Uszczelnione szwy zapewniają maksymalną ochronę, wydajność i komfort.Uszczelnione szwy zapewniają maksymalną ochronę, wydajność i komfort.

learn more
alt

Zaprojektowana, aby ograniczyć skutki wychłodzenia przez wiatr i zapewnić komfort.Zaprojektowana, aby ograniczyć skutki wychłodzenia przez wiatr i zapewnić komfort.

learn more
alt

Zaprojektowana, aby zapewnić trwałą powłokę chroniącą przed wilgocią.Zaprojektowana, aby zapewnić trwałą powłokę chroniącą przed wilgocią.

learn more
alt

Najlepszy stosunek ciepła do wagi występujący w przyrodzie.Najlepszy stosunek ciepła do wagi występujący w przyrodzie.

learn more
alt

Zaawansowana wydajność termiczna w ekstremalnych warunkach.Zaawansowana wydajność termiczna w ekstremalnych warunkach.

learn more
alt

Nasza technologia naturalnej i syntetycznej ociepliny o właściwościach termoregulacyjnych.Nasza technologia naturalnej i syntetycznej ociepliny o właściwościach termoregulacyjnych.

learn more
alt

Syntetyczna ocieplina zapewniająca trwałe i lekkie ciepło w skompresowanym formacie.Syntetyczna ocieplina zapewniająca trwałe i lekkie ciepło w skompresowanym formacie.

learn more
alt

Rewolucyjna, lekka technologia zatrzymywania ciepła.Rewolucyjna, lekka technologia zatrzymywania ciepła.

learn more
alt

Technologia lekkich, odprowadzających wilgoć i chłodzących materiałówTechnologia lekkich, odprowadzających wilgoć i chłodzących materiałów

learn more
alt

Nasza wysokiej jakości dzianina odprowadzająca wilgoć bezpośrednio ze skóry Nasza wysokiej jakości dzianina odprowadzająca wilgoć bezpośrednio ze skóry

learn more
alt

Technologia szybkoschnącego i odprowadzającego pot materiałuTechnologia szybkoschnącego i odprowadzającego pot materiału

learn more
alt

Optymalna stabilność. Lepsza amortyzacja. Technologia VECTIV™. Z myślą o szybkości i komforcie na każdym szlaku.Optymalna stabilność. Lepsza amortyzacja. Technologia VECTIV™. Z myślą o szybkości i komforcie na każdym szlaku.

learn more
alt

Wydajne technologie, które pomogą Ci iść dalej.Wydajne technologie, które pomogą Ci iść dalej.

learn more

Kurtka, która pracuje razem z Tobą

Nasza przełomowa technologia izolacji i wentylacji.


Informacje o
technologii

Ventrix™ to innowacyjna technologia izolacji, która pozwala utrzymać ciepło bez przegrzewania organizmu, regulując temperaturę oraz adaptując się do natężenia ruchu i wysiłku.

Technologia łączy materiały o wysokiej oddychalności z rozciągliwą, syntetyczną izolacją perforowaną laserowo.

Izolacja Ventrix™ jest połączona z odzieżą za pomocą zaszewek, które powodują, że perforacje otwierają się i zamykają podczas ruchu

Perforacje te otwierają się podczas ruchu, pozwalając na odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci, lecz pozostają zamknięte w trakcie odpoczynku, aby zatrzymać ciepło.

Nasze kurtki mają perforacje w kluczowych strefach, takich jak plecy i pachy, aby poprawić komfort.

ZaletyZalety

alt

Wysoki komfort

alt

Regulacja temperatury

alt

Oddychalność

alt

Technologia, która oddycha razem z Tobą

Ventrix™ to połączenie miękkiej, rozciągliwej izolacji z trwałymi materiałami wewnętrznymi i zewnętrznymi o wysokiej przepuszczalności powietrza.

Technologia perforowanej warstwy izolacyjnej została zestawiona z powłoką zewnętrzną i materiałem podszewki o wysokiej oddychalności.

Technologia wentylacji dostępna jest w naszych najlepszych kolekcjach produktów, zapewniając ciepło, oddychalność, trwałość i najwyższy komfort noszenia.

alt
alt

alt


Jak zestawiać warstwy

Produkty Ventrix są przeznaczone do zakładania na warstwę podstawową jako samodzielna warstwa zewnętrzna lub pod kurtkę typu shell, w zależności od aktywności i pogody.


Odkryj nasze produkty Ventrix

Produkty Ventrix™ oferują różne poziomy izolacji. Są dostępne w różnych gramaturach, np. 25, 40 i 60 gramów. Wyższe parametry izolacji oznaczają, że zatrzymuje ona więcej ciepła.

alt

Nie zatrzymuj się – dzięki inteligentnej technologii Ventrix™, która odprowadza nadmiar ciepła, a równocześnie zapewnia izolację, gdy tego potrzebujesz.

alt

Zobacz więcej

alt