Autentyczna konstrukcja, ekstrawagancki styl.

Kolekcja Rage ’92 dla miejskich buntowników - autentyczna odzież inspirowana jaskrawymi kurtkami narciarskimi i wzorzystymi polarami nawiązującymi do snowboardowej kultury początku lat 90. W kolekcji czerpiącej z outdoorowej klasyki znajdują się oryginalne produkty w świeżej odsłonie oraz nowe modele miejskiej odzieży dla mężczyzn i kobiet.

Intensywne kolory, luźne kroje i wyraziste grafiki inspirowane agresywną jazdą alpejskich snowboardzistów nabierają życia w tej specjalnej miejskiej kolekcji. Więcej kurtek, koszulek i obuwia zaprojektowanych do miasta znajdziesz w naszej miejskiej kolekcji.

Luźne krojeOdważne bloki kolorówGrafiki podkręcone na całego

’92 RAGE
MĘSKIE

Męska Kurtka Przeciwdeszczowa
’92 Retro Rage

Nie bój się szokować w tej śmiałej kurtce inspirowanej naszą oryginalną kurtką Rage. Jest utrzymana w jaskrawej kolorystyce subkultury snowboardowej lat 90. ubiegłego wieku. Dla zbuntowanych odkrywców, którzy chcą się wyróżniać, a jednocześnie chronić przed deszczem.

Męski Anorak
Polarowy ’92 Rage

Ta charakterystyczna bluza wciągana przez głowę świadczy o tym, że nie boisz się działać inaczej niż większość. Wyraża wywrotowy charakter subkultury snowboardowej lat 90. ubiegłego wieku, jest inspirowana naszą oryginalną kurtką Rage i stanowi śmiały wybór na wiosenne przygody.

Męska Bluza
Polarowa ’92 Rage Crew

Nie bój się wyróżnić z tłumu w tej śmiałej bluzie polarowej inspirowanej naszą oryginalną kurtką Rage. Jest utrzymana w jaskrawej kolorystyce subkultury snowboardowej lat 90. ubiegłego wieku. Jej niebanalne wzornictwo sprawi, że będziesz przyciągać wzrok podczas wiosennych wypraw.

Męskie Spodnie
Polarowev ’92 Rage

W tych wygodnych polarowych spodniach nie znikniesz w tłumie ze względu na żywą kolorystykę subkultury snowboardowej lat 90. ubiegłego wieku. Wyróżnij się w chłodniejsze dni, zakładając te wywrotowe spodnie inspirowane naszą oryginalną kurtką Rage.

Męskie Buty ’92
Rage Back-To-Berkeley

Kultowy design od The North Face® i futurystyczny styl spotykają się w tym lekkim, a jednocześnie zapewniającym wsparcie, zimowym bucie. Buty wykonane są z oddychającej siatki utrzymującej stopy w chłodzie i mają zaawansowaną amortyzację, która zapewnia wygodę, gdy przez cały dzień chodzisz po mieście. Możesz polegać na doskonałej przyczepności nawet w mroźnych warunkach dzięki wrażliwej na temperaturę podeszwie, która zwiększa przyczepność, gdy powierzchnia pod stopami jest oblodzona.

’92 RAGE
DAMSKIE

Damska Kurtka Przeciwdeszczowa
’92 Retro Rage

Pokaż swoją niepokorną stronę w tej kurtce przeciwdeszczowej, w nowej, wywrotowej odsłonie popularnego kroju retro. Inspirowana ekstrawaganckimi kolorami snowboardowej subkultury lat 90. ubiegłego wieku kurtka odznacza się nie tylko przewagą formy nad treścią – oddychalna, wodoodporna ochrona oznacza, że liczy się także zabezpieczenie przed deszczem i wygoda.

Krótka, Damska Bluza ’92
Rage Wciągana Przez Głowę

Bluza dla kobiet, które lubią szokować. Jest inspirowana naszą oryginalną kurtką Rage i utrzymana w jaskrawej kolorystyce subkultury snowboardowej lat 90. ubiegłego wieku. W tej bluzie na pewno nie przejdziesz niezauważona!

Krótka, Damska Bluza ’92
Rage Wciągana Przez Głowę

Bluza dla kobiet, które lubią szokować. Jest inspirowana naszą oryginalną kurtką Rage i utrzymana w jaskrawej kolorystyce subkultury snowboardowej lat 90. ubiegłego wieku. W tej bluzie na pewno nie przejdziesz niezauważona!

Damskie Szorty
Rekreacyjne ’92 Rage

Daj wyraz wewnętrznemu buntowi w tych szybkoschnących szortach inspirowanych naszą oryginalną kurtką Rage oraz żywą kolorystyką subkultury snowboardowej lat 90. ubiegłego wieku. Szorty zaprojektowano tak, aby wyglądały jak spódnica. To wywrotowy wybór dla osób, które nie boją się szokować.

Sandały Base
Camp Slide II

Wsuń stylowe klapki, które gwarantują sportowy wygląd, czy to na plaży czy na basenie. Trwała podeszwa z formowanego poliuretanu i wodoodporny pasek syntetyczny sprawiają, że możesz wejść w tych sandałach do morza czy strumienia.

Odkryj miejską modę ze snowboardową duszą

mężczyźni

kobiety

Subskrybuj nasz newsletter