Przyszłość biegów trailowych jest tutaj.

Poznaj VECTIV™ - naszą najbardziej innowacyjną technologię trailową. VECTIV™ zamienia energię w impet, który napędza Cię do przodu.

Vectiv™ Exploris Mid

Dzięki wytrzymałemu materiałowi i 360-stopniowej stabilności VECTIV EXPLORIS FUTURELIGHTTM stworzony jest do górskich szlaków.

Zejdź ze szlaku i dotrzyj na szczyt dzięki kolekcji obuwia The North Face®. Nasze buty trekkingowe, sportowe i lifestyle'owe zostały zaprojektowane z zastosowaniem najnowszej technologii, aby oferować optymalne wsparcie podczas każdej wyprawy.

Potrzebujesz obuwia, na którym możesz polegać w każdych warunkach? Kupuj z naszej kolekcji obuwia GORE-TEX® wykonanego z nieprzemakalnej, wodoodpornej tkaniny, aby zapewniać stopom suchość podczas wiosennych opadów lub brodzenia przez płytkie strumienie.

Zmierz się z każdą trasą dzięki naszym wytrzymałym butom z kolekcji Ultra Series™, wyposażonym w amortyzację OrthoLite® dla komfortu oraz technologię stabilizacji pięty Ultra Protect™ CRADLE™, która chroni stopy i pozwala im zachować stabilność nawet na nierównym podłożu.