IKONY

Mountain Jacket

Himalayan Parka

EKSPLORACJI

Odkryj nasze ikony

1966. Produkty te, stworzone na potrzeby wypraw w najbardziej niedostępne rejony świata, zaczęły żyć własnym życiem. Były rewolucyjne dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, innowacyjnego wzornictwa i wiedzy sportowców. Teraz są ikonami, noszonymi i używanymi wszędzie, od ulic miast po górskie szczyty.

Mountain Jacket

Opracowana, aby zapewnić wspinaczom taką samą ochronę przed ekstremalnymi warunkami jak narciarzom, oryginalna kurtka Mountain Jacket nie bez powodu stała się ikoną. Noszona przez pierwszy amerykański zespół, który w jednym sezonie pokonał sześć klasycznych północnych ścian alpejskich, może zaoferować wszystko i nie musi niczego udowadniać.

Nuptse

Jedna mila na południowy zachód od Everestu. Pięć mil w górę. Na szczycie Nuptse jest zimno, naprawdę zimno. Dlatego też kurtka nosząca imię tej góry słynie ze swojego przełomowego ciepła. Od himalajskich obozów bazowych po centrum Manhattanu, kurtka Nuptse jest ikoną, która sprawdza się w mroźnych warunkach.

Himalayan Parka

Gdy światowej klasy wspinacze zaczęli sięgać po nowe szczyty, potrzebowali ochrony przed coraz trudniejszymi warunkami. Nasi sportowcy mówili. Nasi projektanci słuchali. Wynik? System wyprawowy – w tym ultraciepła Himalayan Parka – który stał się złotym standardem w świecie wspinaczki wysokogórskiej i przetrwania w niskich temperaturach.

Denali

Zrodzona z potrzeby, noszona z pragnienia – nic tak nie symbolizuje pełnej wolności przygody jak Denali. Zadebiutowała na plecach Todda Skinnera i Paula Piany podczas ich historycznej, 30-dniowej wspinaczki na Salathé Wall w Yosemite i wyznaczyła nowy standard dla technicznych polarów, stając się fundamentem zarówno dla wypraw, jak i miejskich eksploracji.

Duffel

Jeśli miałaby istnieć tylko jedna torba symbolizująca epickie przygody, byłaby to właśnie ta. Wykonana z wytrzymałych materiałów i stworzona do transportu przez tragarzy, jaki i wielbłądy. Tysiące tych trwałych toreb na sprzęt okrąża świat, podróżując w każdy jego zakątek, od obozów bazowych ekspedycji po miejskie metropolie.