technology hubPowrót do strony głównej

Wodoszczelność / Oddychalność

alt

Nasza najbardziej zaawansowana oddychająca i wodoodporna technologia odzieży wierzchniej.Nasza najbardziej zaawansowana oddychająca i wodoodporna technologia odzieży wierzchniej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wodoszczelność / Oddychalność

alt

Trwały hydrofobowy materiałTrwały hydrofobowy materiał

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wodoszczelność / Oddychalność

alt

Uszczelnione szwy zapewniają maksymalną ochronę, wydajność i komfort.Uszczelnione szwy zapewniają maksymalną ochronę, wydajność i komfort.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Zaprojektowana, aby ograniczyć skutki wychłodzenia przez wiatr i zapewnić komfort.Zaprojektowana, aby ograniczyć skutki wychłodzenia przez wiatr i zapewnić komfort.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wodoszczelność / Oddychalność

alt

Zaprojektowana, aby zapewnić trwałą powłokę chroniącą przed wilgocią.Zaprojektowana, aby zapewnić trwałą powłokę chroniącą przed wilgocią.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Najlepszy stosunek ciepła do wagi występujący w przyrodzie.Najlepszy stosunek ciepła do wagi występujący w przyrodzie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Zaawansowana wydajność termiczna w ekstremalnych warunkach.Zaawansowana wydajność termiczna w ekstremalnych warunkach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Nasza technologia naturalnej i syntetycznej ociepliny o właściwościach termoregulacyjnych.Nasza technologia naturalnej i syntetycznej ociepliny o właściwościach termoregulacyjnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Syntetyczna ocieplina zapewniająca trwałe i lekkie ciepło w skompresowanym formacie.Syntetyczna ocieplina zapewniająca trwałe i lekkie ciepło w skompresowanym formacie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Rewolucyjna, lekka technologia zatrzymywania ciepła.Rewolucyjna, lekka technologia zatrzymywania ciepła.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Technologia lekkich, odprowadzających wilgoć i chłodzących materiałówTechnologia lekkich, odprowadzających wilgoć i chłodzących materiałów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Nasza przełomowa technologia izolacji i wentylacji.Nasza przełomowa technologia izolacji i wentylacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Nasza wysokiej jakości dzianina odprowadzająca wilgoć bezpośrednio ze skóry Nasza wysokiej jakości dzianina odprowadzająca wilgoć bezpośrednio ze skóry

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Technologia szybkoschnącego i odprowadzającego pot materiałuTechnologia szybkoschnącego i odprowadzającego pot materiału

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Optymalna stabilność. Lepsza amortyzacja. Technologia VECTIV™. Z myślą o szybkości i komforcie na każdym szlaku.Optymalna stabilność. Lepsza amortyzacja. Technologia VECTIV™. Z myślą o szybkości i komforcie na każdym szlaku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Wydajne technologie, które pomogą Ci iść dalej.Wydajne technologie, które pomogą Ci iść dalej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Guaranteed
to keep
you dry™

Niezwykle wytrzymał
wodoodporna i
oddychająca ochrona.


Informacje
o technologii

GORE-TEX to nazwa, której nie trzeba przedstawiać. Ta technologia od dziesiątek lat jest synonimem niezawodnej wodoodpornej ochrony.

Ubrania GORE-TEX są przeznaczone do różnych aktywności i są dostępne w wielu różnych stylach. Możesz wspinać się w nich na najwyższe szczyty, zjeżdżać ze stoków, wędrować z przyjaciółmi czy zwiedzać miasto – i w każdym przypadku mają za zadanie zapewnić Ci suchość zgodnie z obietnicą GUARANTEED TO KEEP YOU DRY.

Dzięki właściwościom wodoodpornym, wyjątkowej oddychalności i całkowitej wiatroszczelności zapewniają niezawodny komfort i ochronę, by pomóc Ci lepiej wykorzystać każdy dzień.

Zalety GORE-TEXZalety GORE-TEX

alt

Trwałe właściwości
wodoodporne

alt

Całkowita
wiatroszczelność

alt

Wyjątkowe właściwości
oddychające

alt

Większe możliwości, mniejsze oddziaływanie.

Ograniczanie stosowania PFC z myślą o ochronie naturalnych obszarów, które uwielbiamy odkrywać.

GORE-TEX wpisuje się w bardzo potrzebne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, ponieważ odgrywa kluczową rolę w opracowywaniu technologii membrany ze spienionego polietylenu (ePE).

W odróżnieniu od polimeru PTFE, ePE można produkować bez szkodliwych PFC.

Choć na razie, z przyczyn związanych z wydajnością techniczną, określone modele w dalszym ciągu będą wykorzystywać ePTFE, ten skok technologiczny w dziedzinie materiałów wodoodpornych to kolejny ważny krok ku ograniczaniu naszego ogólnego oddziaływania.

alt
alt

Warstwa zewnętrzna


Jak zestawiać warstwy

Wodoodporne i oddychające produkty GORE-TEX zakłada się na warstwę izolacyjną lub środkową, aby uzyskać trwałą wodoodporną ochronę w każdych warunkach pogodowych. Ta technologia jest też wykorzystywana w przypadku obuwia i rękawic.


Odkryj nasze produkty GORE-TEX.

Wykorzystujemy wydajną technologię GORE-TEX w naszych kurtkach, spodniach, obuwiu i rękawicach.

ODZIEŻ

alt

Wykorzystujemy technologię GORE-TEX w różnych produktach z naszej oferty: od wszechstronnych dwuwarstwowych materiałów podszytych warstwą ochronną lub izolacyjną, po wyjątkowo wytrzymałe i oddychające konstrukcje trójwarstwowe zoptymalizowane pod kątem najbardziej ekstremalnych warunków.

alt

GORE-TEX PRO

alt

Produkty GORE-TEX Pro™ powstały z myślą o sportowcach i zawodowcach w dziedzinie sportów outdoorowych, którzy potrzebują najbardziej wytrzymałej i trwałej ochrony. Te artykuły są wyjątkowo oddychające i mają za zadanie zapewniać suchość zgodnie z obietnicą GUARANTEED TO KEEP YOU DRY.

alt

OBUWIE

alt

Buty GORE-TEX są przeznaczone do różnego typu aktywności, od sportów górskich po wędrówki po mieście. Dzięki zoptymalizowanym właściwościom oddychającym i ochronnym zachowujesz uczucie suchości i komfortu przez cały dzień, o każdej porze roku.

alt

GORE-TEX WINDSTOPPER

alt

Całkowita wiatroszczelność. Niezawodna oddychalność. Idealny komfort. Membrana GORE-TEX WINDSTOPPER chroni przed chłodnym wiatrem, nie ograniczając oddychalności. Pozwala na łatwe odparowywanie potu, by zapewnić Ci ciepło i suchość w każdej sytuacji.

alt

Zobacz więcej.

alt