technology hubPowrót do strony głównej

Wodoszczelność / Oddychalność

alt

Nasza najbardziej zaawansowana oddychająca i wodoodporna technologia odzieży wierzchniej.Nasza najbardziej zaawansowana oddychająca i wodoodporna technologia odzieży wierzchniej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wodoszczelność / Oddychalność

alt

Trwały hydrofobowy materiałTrwały hydrofobowy materiał

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wodoszczelność / Oddychalność

alt

Uszczelnione szwy zapewniają maksymalną ochronę, wydajność i komfort.Uszczelnione szwy zapewniają maksymalną ochronę, wydajność i komfort.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wodoszczelność / Oddychalność

alt

Zaprojektowana, aby zapewnić trwałą powłokę chroniącą przed wilgocią.Zaprojektowana, aby zapewnić trwałą powłokę chroniącą przed wilgocią.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Najlepszy stosunek ciepła do wagi występujący w przyrodzie.Najlepszy stosunek ciepła do wagi występujący w przyrodzie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Zaawansowana wydajność termiczna w ekstremalnych warunkach.Zaawansowana wydajność termiczna w ekstremalnych warunkach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Nasza technologia naturalnej i syntetycznej ociepliny o właściwościach termoregulacyjnych.Nasza technologia naturalnej i syntetycznej ociepliny o właściwościach termoregulacyjnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Syntetyczna ocieplina zapewniająca trwałe i lekkie ciepło w skompresowanym formacie.Syntetyczna ocieplina zapewniająca trwałe i lekkie ciepło w skompresowanym formacie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Rewolucyjna, lekka technologia zatrzymywania ciepła.Rewolucyjna, lekka technologia zatrzymywania ciepła.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Technologia lekkich, odprowadzających wilgoć i chłodzących materiałówTechnologia lekkich, odprowadzających wilgoć i chłodzących materiałów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Nasza przełomowa technologia izolacji i wentylacji.Nasza przełomowa technologia izolacji i wentylacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Nasza wysokiej jakości dzianina odprowadzająca wilgoć bezpośrednio ze skóry Nasza wysokiej jakości dzianina odprowadzająca wilgoć bezpośrednio ze skóry

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Technologia szybkoschnącego i odprowadzającego pot materiałuTechnologia szybkoschnącego i odprowadzającego pot materiału

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Optymalna stabilność. Lepsza amortyzacja. Technologia VECTIV™. Z myślą o szybkości i komforcie na każdym szlaku.Optymalna stabilność. Lepsza amortyzacja. Technologia VECTIV™. Z myślą o szybkości i komforcie na każdym szlaku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
alt

Wydajne technologie, które pomogą Ci iść dalej.Wydajne technologie, które pomogą Ci iść dalej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ochrona przed wiatrem

Zaprojektowana, aby ograniczyć skutki wychłodzenia przez wiatr i zapewnić komfort.


Informacje
o technologii

Tkaniny WindWall™ zostały opracowane pod kątem znacznego ograniczenia skutków wychłodzenia przez wiatr, przy jednoczesnym zapewnieniu elastyczności i oddychalności, aby zachować poczucie komfortu bez przegrzania.

Technologia wykorzystuje unikalny proces łączenia materiałów, aby zapewnić ochronę przed wiatrem, która osłania użytkownika przed żywiołami i pomaga utrzymać mikroklimat ciała.

Często odzież chroniąca przed wiatrem posiada wewnętrzną warstwę o wysokich właściwościach odprowadzania wilgoci lub wykorzystuje wiatroszczelną membranę pomiędzy warstwami odprowadzającymi wilgoć.

Tkanina WindWall™ jest pokryta trwałym wykończeniem hydrofobowym, które sprzyja tworzeniu się kropel i odpychaniu wilgoci od powierzchni.

ZaletyWindWall Zalety

alt

Wiatroszczelność

alt

Oddychalność

alt

Pakowalne


Ograniczenie skutków wychłodzenia przez wiatr

Kiedy wiatr przenika przez warstwę izolacyjną, temperatura ciała spada. WindWall tworzy barierę, która pomaga zatrzymać ciepło przy skórze.

Różne poziomy ochrony przed wiatrem są mierzone w CFM (liczba stóp sześciennych powietrza, które mogą przejść przez stopę kwadratową tkaniny w ciągu jednej minuty przy ciśnieniu odpowiadającym prędkości wiatru 30 mph).

Im niższa wartość CFM, tym mniejsza oddychalność. Jeśli produkt lub tkanina osiąga wartość 0 CFM, jest w 100% wiatroszczelna – chroni ciało przed żywiołami.

alt
alt

Warstwa zewnętrzna

alt

Polary

alt

Jak zestawiać warstwy

Wiatroszczelna technologia WindWall jest stosowana w ramach warstwy zewnętrznej, noszonej na warstwę izolacyjną, polar lub warstwę podstawową. Spodnie WindWall Soft Shell mogą być również noszone bezpośrednio na ciało lub na warstwę podstawową.


Odkryj nasze
produkty WindWall™

Nasze produkty są dostępne w dwóch różnych wersjach, WindWall Soft Shell i WindWall Shell.

WINDWALL
SOFT SHELL

alt

Uniwersalne wiatroszczelne produkty z dodatkiem stretchu, idealnie nadają się do różnych rodzajów aktywności w każdych warunkach pogodowych.

alt

WINDWALL
SOFT SHELL

alt

Lekka, wiatroszczelna ochrona, która po złożeniu zajmuje mało miejsca, dzięki czemu można ją zabrać na każdą wyprawę.

alt

Zobacz więcej

alt