technology hubPowrót do strony głównej
alt

Nasza najbardziej zaawansowana oddychająca i wodoodporna technologia odzieży wierzchniej.Nasza najbardziej zaawansowana oddychająca i wodoodporna technologia odzieży wierzchniej.

learn more
alt

Uszczelnione szwy zapewniają maksymalną ochronę, wydajność i komfort.Uszczelnione szwy zapewniają maksymalną ochronę, wydajność i komfort.

learn more
alt

Zaprojektowana, aby zapewnić trwałą powłokę chroniącą przed wilgocią.Zaprojektowana, aby zapewnić trwałą powłokę chroniącą przed wilgocią.

learn more
alt

Najlepszy stosunek ciepła do wagi występujący w przyrodzie.Najlepszy stosunek ciepła do wagi występujący w przyrodzie.

learn more
alt

Zaawansowana wydajność termiczna w ekstremalnych warunkach.Zaawansowana wydajność termiczna w ekstremalnych warunkach.

learn more
alt

Nasza technologia naturalnej i syntetycznej ociepliny o właściwościach termoregulacyjnych.Nasza technologia naturalnej i syntetycznej ociepliny o właściwościach termoregulacyjnych.

learn more
alt

Syntetyczna ocieplina zapewniająca trwałe i lekkie ciepło w skompresowanym formacie.Syntetyczna ocieplina zapewniająca trwałe i lekkie ciepło w skompresowanym formacie.

learn more
alt

Rewolucyjna, lekka technologia zatrzymywania ciepła.Rewolucyjna, lekka technologia zatrzymywania ciepła.

learn more
alt

Technologia lekkich, odprowadzających wilgoć i chłodzących materiałówTechnologia lekkich, odprowadzających wilgoć i chłodzących materiałów

learn more
alt

Nasza przełomowa technologia izolacji i wentylacji.Nasza przełomowa technologia izolacji i wentylacji.

learn more
alt

Nasza wysokiej jakości dzianina odprowadzająca wilgoć bezpośrednio ze skóry Nasza wysokiej jakości dzianina odprowadzająca wilgoć bezpośrednio ze skóry

learn more
alt

Technologia szybkoschnącego i odprowadzającego pot materiałuTechnologia szybkoschnącego i odprowadzającego pot materiału

learn more
alt

Optymalna stabilność. Lepsza amortyzacja. Technologia VECTIV™. Z myślą o szybkości i komforcie na każdym szlaku.Optymalna stabilność. Lepsza amortyzacja. Technologia VECTIV™. Z myślą o szybkości i komforcie na każdym szlaku.

learn more
alt

Wydajne technologie, które pomogą Ci iść dalej.Wydajne technologie, które pomogą Ci iść dalej.

learn more

Ochrona przed wiatrem

Zaprojektowana, aby ograniczyć skutki wychłodzenia przez wiatr i zapewnić komfort.


Informacje
o technologii

Tkaniny WindWall™ zostały opracowane pod kątem znacznego ograniczenia skutków wychłodzenia przez wiatr, przy jednoczesnym zapewnieniu elastyczności i oddychalności, aby zachować poczucie komfortu bez przegrzania.

Technologia wykorzystuje unikalny proces łączenia materiałów, aby zapewnić ochronę przed wiatrem, która osłania użytkownika przed żywiołami i pomaga utrzymać mikroklimat ciała.

Często odzież chroniąca przed wiatrem posiada wewnętrzną warstwę o wysokich właściwościach odprowadzania wilgoci lub wykorzystuje wiatroszczelną membranę pomiędzy warstwami odprowadzającymi wilgoć.

Tkanina WindWall™ jest pokryta trwałym wykończeniem hydrofobowym, które sprzyja tworzeniu się kropel i odpychaniu wilgoci od powierzchni.

ZaletyWindWall Zalety

alt

Wiatroszczelność

alt

Oddychalność

alt

Pakowalne


Ograniczenie skutków wychłodzenia przez wiatr

Kiedy wiatr przenika przez warstwę izolacyjną, temperatura ciała spada. WindWall tworzy barierę, która pomaga zatrzymać ciepło przy skórze.

Różne poziomy ochrony przed wiatrem są mierzone w CFM (liczba stóp sześciennych powietrza, które mogą przejść przez stopę kwadratową tkaniny w ciągu jednej minuty przy ciśnieniu odpowiadającym prędkości wiatru 30 mph).

Im niższa wartość CFM, tym mniejsza oddychalność. Jeśli produkt lub tkanina osiąga wartość 0 CFM, jest w 100% wiatroszczelna – chroni ciało przed żywiołami.

alt
alt

Warstwa zewnętrzna

alt

Polary

alt

Jak zestawiać warstwy

Wiatroszczelna technologia WindWall jest stosowana w ramach warstwy zewnętrznej, noszonej na warstwę izolacyjną, polar lub warstwę podstawową. Spodnie WindWall Soft Shell mogą być również noszone bezpośrednio na ciało lub na warstwę podstawową.


Odkryj nasze
produkty WindWall™

Nasze produkty są dostępne w dwóch różnych wersjach, WindWall Soft Shell i WindWall Shell.

WINDWALL
SOFT SHELL

alt

Uniwersalne wiatroszczelne produkty z dodatkiem stretchu, idealnie nadają się do różnych rodzajów aktywności w każdych warunkach pogodowych.

alt

WINDWALL
SOFT SHELL

alt

Lekka, wiatroszczelna ochrona, która po złożeniu zajmuje mało miejsca, dzięki czemu można ją zabrać na każdą wyprawę.

alt

Zobacz więcej

alt